Lehrerteam

Lehrerteam Primarschule

1. Klasse

1. Klasse: Profan  - Ruth Bloch

Profan

Ruth Bloch
ruth.bloch@noam.ch
1. Klasse: Profan - Nathalie Hasler

Profan

Nathalie Hasler
n.hasler@noam.ch
1. Klasse: Jüdisch  - Bracha Czitron

Jüdisch

Bracha Czitron
b.czitron@noam.ch

2. Klasse

2. Klasse: Profan - Anne-Laure Izrailowicz

Profan

Anne-Laure Izrailowicz
a.izrailowicz@noam.ch
2. Klasse: Profan - Rhea Schumacher

Profan

Rhea Schumacher
r.schumacher@noam.ch
2. Klasse: Jüdisch - Perach Sabbagh

Jüdisch

Perach Sabbagh
p.sabbagh@noam.ch

3. Klasse

3. Klasse: Profan - Caroline Gechter

Profan

Caroline Gechter
c.gechter@noam.ch
3. Klasse: Profan - Feride Dilmen

Profan

Feride Dilmen
f.dilmen@noam.ch
3. Klasse: Jüdisch - Toiby Gutmann

Jüdisch

Toiby Gutmann
t.gutmann@noam.ch

4. Klasse

4. Klasse: Profan - Lital Reshef (Schulleitung Profan 1. - 4. Klasse)

Profan

Lital Reshef
l.reshef@noam.ch
4. Klasse: Profan - Nadja Mathis

Profan

Nadja Mathis
n.mathis@noam.ch
4. Klasse: Jüdisch - Dikla Cohen

Jüdisch

Dikla Cohen
d.cohen@noam.ch

Jüdisch

Lea Kostelits
l.kostelits@noam.ch

5. Klasse

5. Klasse: Profan - Therese Battaini

Profan

Therese Battaini
t.battaini@noam.ch
5. Klasse: Profan - Feride Dilmen

Profan

Feride Dilmen
f.dilmen@noam.ch
5. Klasse: Jüdisch - Pnina Goldberger

Jüdisch

Pnina Goldberger
p.goldberger@noam.ch

6. Klasse

6. Klasse: Profan - Josiane Schäbiger

Profan

Josiane Schubiger
j.schubiger@noam.ch
6. Klasse: Profan - Isabel Zurbrügg

Profan

Isabel Zurbrügg
i.zurbrugg@noam.ch
6. Klasse: Jüdisch - Erez Ovadia

Jüdisch

Erez Ovadia
e.ovadia@noam.ch

Andere